Hjem » Kontakt » Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

 
 

Adm. Direktør
Ove Brorsbøl
+45 4018 3011
ove.brorsbol@haki.dk


Chefkonsulent/Eksportmanager
Henrik G. Christensen
+45 2032 1971
henrik.christensen@haki.dk


Konsulent Sydjylland & Fyn
Erik Frederiksen
+45 4018 1885
erik.frederiksen@haki.dk


Konsulent Sjælland
Thomas Olsen
+45 4015 5354
thomas.olsen@h ki.dk

Konsulent Intern Glostrup afd.
Henrik Warner
+45 4484 7766
henrik.warner@haki.dk


Pladsansvarlig Glostrup
Lars Vejlbæk Morelli
+45 2462 8352
lars.morelli@haki.dk


Servicemontør
Leif Hansen
+45 2042 3011
leif.hansen@haki.dk


Kontorassistent Fredericia
Betina Madsen
+45 7594 4111
betina.madsen@haki.dk

 

 
 
 

 
 
 

 
 

Om HAKI

» Om HAKI
» HAKIs Værdier
» HAKIs Historie
» Hvorfor HAKI?
» Genkend piraterne

Stillads

» HAKI Universal
» HAKI Ram
» HAKI søjlens historie

Overdækning

» HAKITEC 750
» HAKI Trak
» HAKITEC 450
Home  |  Produkter  |  Projekt  |  Aktuelt  |  Download  |  Kontakt  |  Om HAKI  |  Mine oplysninger  |  Sitemap

HAKI i Danmark

HAKI A/S
Erhvervsvej 16
DK-2600 Glostrup
Danmark

CVR 8939 1814

Tel +45 44 847 766
Fax +45 44 844 605
info@haki.dk